Domov > Poslovalnice
Vedno na voljo

Selmar Celje

Delovni čas - prodaja vozil:
pon. – pet., 8:00 – 17:00
sobota, 8:00 – 12:00

Delovni čas - servis in nadomestni deli:
pon. – pet., 8:00 – 17:00
sobota, 8:00 – 12:00

Osebje

Administracija/ marketing

Mirela Begovič

T:+386 (0) 3 42 44 011
mirela.begovic@selmar.si

Administracija

Veronika Weber

T:+386 (0) 3 42 44 000
veronika.weber@selmar.si

Nadomestni deli in dodatna oprema

Janez Naraks

T:+386 (0) 3 42 44 021
janez.naraks@selmar.si

Nadomestni deli in dodatna oprema

Ivan Tržan

T:+386 (0) 3 42 44 006
ivi.trzan@selmar.si

Nadomestni deli in dodatna oprema Citroen in Mazda

Matic Tržan

T:+386 (0) 41 461 355
matic.trzan@selmar.si

Prodaja vozil BMW

Sašo Avberšek

M:+386 (0) 41 345 883
saso.avbersek@selmar.si

Prodaja vozil BMW

Igor Kogovšek

T:+386 (0) 3 42 44 013
igor.kogovsek@selmar.si

BMW motorna kolesa

Tadej Golob

T:+386 (0) 3 42 44 028
M:+386 (0) 51 363 111
tadej.golob@selmar.si

Prodaja novih vozil BMW

Kevin Andrejčič

M:+386 (0)31 669 978
kevin.andrejcic@selmar.si

Prodaja vozil Mazda

Marcel Seles

T:+386 (0) 3 42 44 018
M:+386 (0) 31 655 777
marcel.seles@selmar.si

Prodaja vozil Citroën

Klemen Krajnc

T:+386 (0) 3 42 44 007
M:+386 (0) 41 301 154
klemen.krajnc@selmar.si

Prodaja vozil Citroën

Tjaša Krumpak

T:+386 (0) 3 42 44 005
M:+386 (0) 70 561 040
tjasa.krumpak@selmar.si

Prodaja rabljenih vozil

Peter Sekulič

T:+386 (0) 3 42 44 017
M:+386 (0) 41 630 431
peter.sekulic@selmar.si

Servis vozil BMW

Darko Cokan

T:+386 (0) 3 42 44 020
M:+386 (0) 51-350-350
darko.cokan@selmar.si

Mojster delavnice BMW

Jani Svet

M:+386 (0) 41 344 843
jani.svet@selmar.si

Sprejem servisa BMW

Kelly Hamer

T:+386 (3) 42 44 020
M:+386 (0) 51-350-350
kelly.hamer@selmar.si

BMW garancije

Mitja Korošec

T:+386 (0) 3 42 44 003
mitja.korosec@selmar.si

Servis vozil Mazda

Kristjan Roškar

T:+386 (0) 3 42 44 014
kristjan.roskar@selmar.si

Servis vozil Citroën

Nejc Jakob

T:+386 (0) 3 42 44 008
nejc.jakob@selmar.si

Računovodstvo

Irena Polenek

T:+386 (0) 3 42 44 016
irena.polenek@selmar.si

Računovodstvo

Mojca Bračun

T:+386 (0) 3 42 44 016
mojca.bracun@selmar.si

Računovodstvo

Martina Jurhar

T:+386 (0) 3 42 44 027
martina.jurhar@selmar.si

Kadrovsko pravna služba

Monika Avflič

T:+386 (0) 3 42 44 012
monika.avflic@selmar.si

Direktor

Uroš Seles

uros.seles@selmar.si

Vedno na voljo

Selmar Maribor

Delovni čas - prodaja vozil in motociklov:
pon. – pet., 8:00 – 17:00
sobota, 8:00 – 12:00

Delovni čas - servisni sprejem:
pon. – pet., 7:00 – 16:30
sobota, 8:00 – 12:00 ure

Delovni čas - nadomestni deli in oprema:
pon. – pet., 7:00 – 16:00
sobota, 8:00 – 12:00 ure

Delovni čas - servisna delavnica:
pon. – pet., 8:00 – 16:00
sobota, 8:00 – 12:00 ure

Osebje

Informacije

Danijela Saksida

T:+386 (0) 2 82 80 100
danijela.saksida@selmar.si

Administracija

Maja Peklar

T:+386 (0) 2 82 80 118
M:+386 (0) 31 767 800
maja.peklar@selmar.si

BMW Servis

Sebastijan Malalan

T:+386 (0) 2 82 80 101
M:+386 (0) 51 414 411
sebastijan.malalan@selmar.si

BMW Servis

Boštjan Urnaut

T:+386 (0) 2 82 80 108
M:+386 (0) 51 414 410
bostjan.urnaut@selmar.si

Nadomestni deli

Tomaž Topolovec

T:+386 (0) 2 82 80 102
tomaz.topolovec@selmar.si

Nadomestni deli

Matej Marinič

T:+386 (0) 2 82 80 102
M:+386 (0) 70 653 660
matej.marinic@selmar.si

Nadomestni deli

Peter Potočnik

T:+386 (0) 2 82 80 102
peter.potocnik@selmar.si

Prodaja novih vozil

Borut Borko

T:+386 (0) 2 82 80 104
M:+386 (0) 51 39 39 00
borut.borko@selmar.si

Prodaja novih vozil

Danilo Colja

T:+386 (0) 2 82 80 115
M:+386 (0) 41 651 001
danilo.colja@selmar.si

Prodaja BPS in rabljenih vozil

Srečko Gostonj

T:+386 (0) 2 82 80 106
M:+386 (0) 70 549 770
srecko.gostonj@selmar.si

Prodaja motornih koles BMW in rabljenih vozil

Sandi Mašat

T:+386 (0) 2 82 80 107
M:+386 (0) 51 393 400
sandi.masat@selmar.si

Product Genius, električna vozila BMWi

Aleksander Bakračevič

M:+386 (0) 41 344 754
aleksander.bakracevic@selmar.si

Vodja prodaje Selmar Celje in Selmar Maribor

Boštjan Kralj

M:+386 (0) 51 390 390
bostjan.kralj@selmar.si

Direktor

Rok Gričnik

T:+386 (0) 2 82 80 117
M:+386 (0) 31 373 055
rok.gricnik@selmar.si

Vedno na voljo

Selmar Slovenska Bistrica

Delovni čas:
pon. – pet., 8:00 – 16:30
Sobota in nedelja, zaprto

Osebje

Henrik Fonda

T:+386 (0) 2 82 80 076
M:+386 (0) 51 350 444
henrik.fonda@selmar.si

Marko Lipič

T:+386 (0) 2 82 80 076
M:+386 (0) 41 464 631
marko.lipic@selmar.si

Kontaktirajte nas

    *Ko kliknete "Pošlji" dovoljujete, da Selmar d.o.o. hrani in obdeluje vaše osebne podatke, ki ste jih zgoraj vnesli, v skladu s Selmar Izjavo o zasebnosti.
    gdpr-image
    To spletno mesto uporablja piškotke za izboljšanje vaše izkušnje. Z uporabo tega spletnega mesta se strinjate z našim pravilnikom o varstvu podatkov.